כלות-מאוקראינה

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

בוא נתחיל

כלות מאוקראינה

טופס רישום

הצעד הראשון בדרך לכלה האוקראינית

בוא נתחיל

אודותינו

נעים להכיר,

 "כלות מאוקראינה" הוא עסק משפחתי שמתמחה בתחום השידוכים של נשים אוקראיניות עם גברים ישראלים. על דגל החברה חרטנו ארבעה עקרונות מקודשים – כנות, כבוד, יושר ואחריות כלפי כל לקוח ולקוח וכמובן כלפי העסק עצמו.
המשרדים הראשיים שלנו ממוקמים בעיר שבה ריכוז הנשים היפות הוא הגבוה ביותר בכל אוקראינה. כל מי שאי פעם עם ביקר בניקולייב יוכל לאשר את ההצהרה הזו. כמו כן, כיום מאגר הנתונים של הנשים האיכותיות שלנו מתגאה בקצב הצמיחה המהיר ביותר בענף.
בניגוד לסוכנויות שידוכים מסחריות אחרות שפועלות בתחום, אנחנו מבינים את ערך הזמן של הלקוחות שלנו. כתוצאה מכך אנחנו מקפידים לעבוד אך ורק עם נשים רציניות ואיכותיות שמעוניינות למסד קשר ולהתחתן. בנוסף לכך, אנחנו דואגים להפגיש את הלקוחות שלנו אך ורק עם נשים שהביעו בהם עניין, על מנת שהשידוך יתבצע בצורה המהירה ביותר והיעילה ביותר.

המשימה שלנו

כחברה שדוגלת בכנות ובשקיפות, המידע שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו הוא תמיד המידע הראוי והאותנטי ביותר שיסייע להם להגשים את החלום המשותף. זאת בניגוד לגופים אחרים בתחום שלעתים קרובות מספקים ללקוחות שלהם מידע שגוי ומטעה.
המשימה שלנו היא לאפשר לנשים איכותיות ולגברים איכותיים לפגוש אלו את אלה, להכיר, להתחתן ולהקים משפחה. האושר האמיתי שלנו הוא לראות את פירות עמלנו בדמות זוגות שעברו דרך ארוכה והכירו למרות גבולות המרחק והשפה.

מה מבדיל את כלות אוקראיניות מסוכנויות שידוכים אחרות?

מעבר לניסיון ולמקצועיות שלנו שכיום הם ללא תחרות בתחום, מה שבאמת מבדיל אותנו מסוכנויות שידוכים מסחריות הוא האהבה שלנו למקצוע. אנחנו תופסים את העבודה שלנו כדבר יפה ונהנים בכל פעם מחדש לסייע לזוג להתאחד ולשנות את חייו לטובה.
במידה ואתה מעוניין להתאחד בברית הנישואין עם כלה אוקראינית איכותית ורצינית, אנחנו מבטיחים לך שהגעת למקום הנכון.