כלות-מאוקראינה

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

בוא נתחיל

כלות מאוקראינה

טופס רישום

הצעד הראשון בדרך לכלה האוקראינית

בוא נתחיל

שאלות נפוצות

מהו משך השהייה באוקראינה? משך השהייה באוקראינה הוא שבועיים.

8

 

האם הכלה המיועדת צריכה ויזה לישראל? לא, היא לא צריכה ויזה לישראל, אבל ההמלצה היא שיהיה ברשותה מכתב שמזמין אותה לארץ וכמובן תמונות משותפות שלכם שמעידות על כך שאתם בקשר.

8

 

האם הן יכולות לעבור גיור והאם הן מעוניינות לעבור גיור? הן יכולות לעבור גיור, אבל רק לאחר שהן מסיימות את התהליך שבסופו הן הופכות לאזרחיות של מדינת ישראל. ברוב המקרים הן מתאהבות במדינת ישראל ומעוניינות לעבור גיור.

8

 

איך אוכל לשוחח עמן? במהלך השהות שלך באוקראינה אנחנו נספק לך שירותי תרגום אישיים.

8

 

האם אתם מספקים את פרטי ההתקשרות של הנשים לפני הפגישה? לא. אנחנו לא מספקים או מוכרים את פרטי ההתקשרות של הלקוחות שלנו. מידע אישי הוא מידע חסוי. אתה תקבל את פרטי ההתקשרות מכל אישה רק לאחר שתפגשו. קח בחשבון שמסירת הפרטים נתונה לחלוטין לרצונה ובחירתה של האישה.

8

 

איך מתרחשת לרוב הפגישה הראשונה? הפגישה הראשונה מתקיימת ראשית במשרד הראשי שלנו. במשרד תוכלו להכיר זה את זו ולבחור כיצד להמשיך את הפגישה. לרוב הפגישה ממשיכה בבית קפה מקומי על מנת שיהיה זה נוח לשאול שאלות רבות ככל האפשר.

8

 

הרגע פגשתי אישה בעזרת הסוכנות שלכם. איך אוכל לדעת אם היא מעוניינת בי ורוצה להמשיך להתראות? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. על מנת למנוע אי הבנה, אנחנו ניצור קשר עם האישה הרלוונטית ונשאל אותה בצורה שלא משתמעת לשתי פנים כיצד היא מרגישה כלפיך.

8

 

אני לא מעוניין להשתמש בשירותים שלכם, אני בסך הכל מעוניין להשאיר את הפרטים האישיים שלי במאגר שלכם. האם זה אפשרי? אנחנו מצטערים, אבל אנחנו לא יכולים לסייע לך. אנחנו לא מספקים פרטי התקשרות אישיים לפני הפגישה.

8

 

עברתי זה מכבר את גיל 50. מדוע בשירותי השידוכים המקוונים נשים בנות עשרים וקצת מביעות בי עניין. כיצד זה הגיוני? אתרי השידוכים הסטנדרטיים מכילים לא אחת מידע שקרי ומטעה. רוב הנשים האוקראיניות הנורמליות לא ימצאו הפרש גילאים שכזה כמקובל. אנחנו לא אומרים שזה לא קורה, אבל זה בהחלט לא מצב שכיח. סגנון העבודה שלנו שונה ואנחנו לא מעוניינים שתביט דרך משקפיים ורודות על העניין.

8

 

אני אדם עסוק ואין לי זמן לחפש אישה. האם אתם יכולים לעזור לי למצוא אחת? עליך להבין כי אנחנו לא יכולים לבחור עבורך וכמובן שלא עבורה. אנחנו יכולים לעזור לך ולתת לך עצות אבל אנחנו לא יכולים לשלוח לך את האישה בדואר. זוהי אחריות גדולה ורצינית לחפש את הכלה שלך ואנחנו מבטיחים לסייע לך בכך בצורה יעילה.

8

 

כמה כסף אצטרך להכין לצורך השהות שלי באוקראינה? ממוצע ההוצאות נע בין 700-1000 דולר. כמובן שתוכל להוציא יותר או פחות בהסתמך על הטעם האישי שלך ומסגרת התקציב הפרטית שלך.

8