כלות-מאוקראינה

צור קשר

לפרטים וקביעת פגישה אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

בוא נתחיל

כלות מאוקראינה

טופס רישום

הצעד הראשון בדרך לכלה האוקראינית

בוא נתחיל

איך זה עובד

הצעד הראשון בדרך לכלה האוקראינית שלך הוא למלא את טופס ההיכרות באתר. לאחר מכן אנחנו נקרא בעיון את התשובות שלך וניצור אתך קשר על מנת לתאם פגישה עם יועץ. במהלך הפגישה נכיר אותך לעומק ונבין מה הן הציפיות שלך מהאישה שאתה מחפש. כך נוכל להתאים לך את האישה המושלמת עבורך.
במידה והכל ילך כשורה ותבחר לשכור את שירותינו, אנחנו נעבור על מאגר הנתונים שלנו ונתאים עבורך עשרים נשים שלדעתנו ימצאו חן בעיניך. צוות השדכנים המומחים שלנו יצרו קשר עם כל אחת מהן ויבדקו האם היא מעוניינת בך ברצינות. לאחר מכן נתאם פגישות עם כל אותן נשים שההתאמה שלהן אליך היא מרבית על מנת שכשתגיע לאוקראינה לא תבזבז זמן יקר.
ביום הראשון שלך באוקראינה נארגן עבורך פגישה אחת בלבד. בשאר הימים תוכל לפגוש עד שלוש נשים מדי יום. כך תוכל לפגוש כמה שיותר נשים במהלך השבוע הראשון לשהות שלך באוקראינה. התקווה שלנו שתיצור חיבור אמיתי עם אחת או שתיים מהן ואת המשך השהות שלך תעביר איתה או איתן על מנת שתוכל להכיר אותה או אותן באופן אינטימי יותר.

מה כוללים השירותים שלנו?

1 – טיסה מנתב"ג לנמל התעופה אודסה באוקראינה
2 – נסיעה מנמל התעופה לדירה שלך בניקולייב, אוקראינה.
3 – דירה פרטית במרכז העיר.
4 – פגישות עם עד עשרים נשים, עד שלוש נשים ביום.
5 – שירותי תרגום אישיים בכל הפגישות.
6 – טלפון נייד מקומי.
7 – איש קשר ישראלי שזמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.
8 – עוזר אישי ייצור קשר עם כל הנשים שאתה עתיד לפגוש. הוא יתאם איתן את הפגישות בהתאם ללוח הזמנים שלך וידאג לכל הצרכים האדמיניסטרטיביים הנחוצים.