כלות-מאוקראינה

ניקולייב, עיר הכלות

Ukraine-Brides-1בדרום אוקראינה, לא רחוק מהים השחור שוכנת עיר קטנה בשם ניקולייב. מקיפים אותה שני נהרות שנפגשים בה וממשיכים את המסע המשותף שלהם אל הים. בעיר הזו בחרנו למקם את המשרדים הראשיים של "כלות מאוקראינה", סוכנות השידוכים הבינלאומית, המקצועית ביותר במדינה, שמפגישה מדי יום את הנשים האוקראיניות היפות ביותר עם גברים ישראלים אטרקטיביים כמוך.


הן עבור המקומיים והן עבור סוכנויות השידוכים הרבות בניקולייב, העיר ידועה בכינוי "עיר הכלות". הליכה קצרה ברחובות העיר תבהיר לך מיד מדוע היא זכתה לכינוי המדויק הזה. די מהר תשים לב שמדובר על אזור שבו למעלה משבעים אחוז מהאוכלוסייה הן ממין נקבה. כמו כן, במבט חטוף אחד תשים לב שהנשים בניקולייב יפות באופן יוצא דופן, אפילו במונחים אוקראיניים והרי ידוע שהנשים האוקראיניות הן מהיפות בתבל.


מעניין לדעת שניקולייב, שנחשבת לאחת הערים התוססות בכל אוקראינה כפי שנפרט בהמשך, לא תמיד היוותה מוקד משיכה לאנשים שאוהבים לבלות או לאנשים שמחפשים להכיר כלה מאוקראינה. בתקופת האימפריה הסובייטית, ניקולייב הייתה עיר מבוצרת והגישה אליה הייתה מוגבלת, בעיקר לזרים מחוץ לאוקראינה.

מאיפה כל היופי הזה מגיע?

בתקופת האימפריה הסובייטית ענף התעשייה העיקרי היה ייצור ספינות ולניקולייב היה חלק חשוב מאוד בתעשייה הזו שכן מסורת ייצור הספינות של העיר החל שנים רבות לפני שקמה האימפריה הסובייטית. למעשה עד ימינו ישנם שרידים לתעשייה הזו, אבל כמובן שלא באותו ההיקף כמו בתקופת האימפריה הסובייטית.


רבים ניסוי לחקור כיצד ישנו ריכוז כל כך גבוה של נשים אוקראיניות יפות בצורה יוצאת דופן בניקולייב. הסברה המקובלת כיום היא שבתקופת הצאר, נשים מכל רחבי אוקראינה הגיעו בפקודת הצאר לעיר כיוון שבאותה התקופה רוב תעשיית ייצור הספינות נשלטה בידי גברים וכמעט שלא היו בעיר נשים. מיותר לציין שלעיר זרמו בעיקר נשים יפות מאוקראינה ואת תוצאות המהלך הזה ניתן לראות עד היום ברחבי ניקולייב, שנים אחרי התמוטטות האימפריה.


צחוק הגורל הוביל לכך שכיום כל אותן בחורות יפות וסקסיות שלא בוחלות באמצעים כדי להפגין את הנשיות המתפרצת שלהן בעזרת הלבוש הסקסי שמאפיין אותן, משוועות לחתן איכותי כדי להקים אתו משפחה ולמרבה האירוניה, כיום ניקולייב ריקה באופן יחסי מגברים והגברים שמתגוררים בה, לא ממהרים להקים משפחה ולקחת את כל האחריות הכרוכה בדבר.

עיר האפשרויות הבלתי מוגבלות

גברים זרים שמגיעים לניקולייב מכל רחבי תבל מתפעלים בכל פעם מחדש מהעיר המופלאה הזאת. במרכז העיר ישנו רחוב ארוך של שלושה נתיבים שבו לא מורשית כניסת מכוניות. לאורך השדרה הארוכה שנחשבת לאחת היפות והמטופחות בכל רחבי הארץ, ישנן אינספור חנויות, בארים, מסעדות ובתי קפה ואותן נשים יפות מאוקראינה מתהלכות במעלה ובמורד הרחוב בכל שעות היממה.


בסוף השדרה, לכיוון הנהר ממוקם פארק מרהיב עם שביל שמוביל למעלה גבעה שמשקיפה על השדרה והנהר. בקיץ בחורות מאוקראינה ישמחו לשבת איתך על כוס בירה קרה ולפטפט אל תוך הערב. במהלך הערב כשהשמש נעלמת, המנורות מאירות את הנהר בצבעים מקסימים והאווירה בעיר הופכת לרומנטית ביותר.

הכרויות באוקראינה - עושים רק בניקולייב!

במידה ואתה מעוניין במציאת בת זוג עם סוכנות השידוכים שלנו "כלות מאוקראינה" כדי שתדע שבחרת נכון. המשרדים שלנו לא ממוקמים בניקולייב לחינם. מעבר לכל מה שציינו לעיל ישנן שפע של פעילויות שניתן לקיים עם נשים מאוקראינה שהכרתם זה עתה.


בעיר ישנו גן חיות ענק, קומפלקס של בריכה אולימפית, סאונות ובריכות גלים, חופים מקסימים, אפשרות להשכרת סירות, קניון ענק, מגרשי כדורת, קומפלקס של בתי קולנוע שמקרינים גם סרטים באנגלית ואם תמצא בחורה הרפתקנית במיוחד, תוכל לקחת אותה למגרשי הלייזר קווסט או הפינטבול או אפילו לצנוח ממטוס בשמי העיר. וכל זה כמובן מבלי להזכיר את מועדוני הלילה המפורסמים בממוקמים בעיר התוססת והמדליקה הזו.


בסיכומו של עניין בניקולייב תמצאו שפע של נשים מהממות וסקסיות ומגוון עצום של פעילויות וחוויות שתוכלו לחוות ביחד.