כלות-מאוקראינה

מדוע נשים מאוקראינה מתעניינות בהיכרויות עם גברים מהארץ?

Ukraine-Brides-2זוהי אחת השאלות הראשונות שצצות במוחו של כל גבר שאי פעם התחיל להתעניין בתחום של הכרויות עם נשים מאוקראינה. אחרי הכל, אם נשים אוקראיניות הן באמת כל כך נחשקות וכל כך מושכות, כיצד מתקבל על הדעת שהן לא מוצאות גבר במדינת המוצא שלהן?


ובכן, לכל אדם ישנה משימה עליונה בחיים האלו. מעין ייעוד שהוא פשוט נולד למלא. באופן מסורתי הייעוד הזה בחייהן של בחורות מאוקראינה הוא להפוך לאם ולרעיה. מטרת העל של כל אותן נשים יפות מאוקראינה היא לדאוג למשפחות שלהן ולהעניק אהבה ללא תנאי.


לאישה שנולדה וגדלה באוקראינה מפתיע לגלות שנשים במדינות אחרות נוהגות אחרת ומבלות לעתים חיים שלמים במרוץ קרייריסטי אינטנסיבי מבלי לגלות מה באמת חשוב בחיים האלה.

מה נשים רוצות?

בכל פעם שאישה אוקראינית נכנסת למשרד שלנו אנחנו שואלים אותה את אותה השאלה – מה מביא אותך לחפש את אהבת האמת שלך בסוכנות שידוכים? התשובות משתנות אבל המסקנה ברורה – נשים רוצות להיות מוערכות. הן זקוקות לדאגה ולתשומת לב. הן מחפשות את הנפש התאומה שלהן ועבורן זה לא משנה אם הגבר העתידי שלהן הוא אוקראיני או לא ולכן סוכנויות שידוכים בינלאומיות הן אפשרות ריאלית ושרירה עבורן.

הגברים האוקראינים

בנוסף, חשוב להכיר בעובדות החיים הפשוטות. באוקראינה לא פשוט למצוא גבר הגון ופנוי. במידה והאישה מתגוררת בעיר קטנה, עובדות אלו נכונות פי כמה וכמה. לכך ניתן להוסיף את העובדה שגברים אוקראינים לא ממהרים להתחתן, להקים משפחה ולשאת באחריות הנלווית, בעיקר בתקופות של משברים כלכליים הפוקדים את אוקראינה ללא הרף.


מלבד זאת, אורח החיים של הגבר האוקראיני הממוצע הוא בהחלט לא מה שהיינו מתארים כאורח חיים בריא. הגברים האוקראינים מרבים לעשן ולצרוך אלכוהול וכתוצאה מכך רבים מהם לא מגיעים לגיל 60. למעשה ישנן קבוצות גיל שלמות בהן היחס בין הגברים לנשים עומד על 1:4 לטובת הנשים. בממוצע, גבר אוקראיני חי בין 10-20 שנים פחות מאשר גברים שמתגוררים במדינות אחרות ברחבי אירופה.

אהבה אוניברסלית

אהבה, חיי נישואין, חיים מאושרים – אלו הדברים שכל אישה חולמת עליהם, הלא כך? לפגוש את הנפש התאומה שלה, להתחתן, להקים משפחה, להרות ולגדל ילדים, אלו המילים החשובות ובעלות הערך שכל אחד יכול להבין, ללא קשר לשפת האם שלו או למוצא שלו.


נשים אוקראיניות רבות נעזרות בסוכנויות שידוכים על מנת להגשים את עצמן בחיי נישואין ומשפחה מאושרים. סוכנויות שידוכים בינלאומיות רבות פועלות באוקראינה בשנים האחרונות כיוון שנשים רבות מאמינות שאת אהבת האמת שלהן לא יוכלו למצוא בשום אופן בארצן.


לנשים אוקראיניות יש הרבה מאוד מה להציע לגברים ישראליים אשר מעוניינים להקים איתן משפחה. החלום הגדול ביותר שלהן הוא לדאוג ולאהוב את הבעל שלהן, לבלות זמן איכות עם המשפחה שיקימו, להתבדח ולצחוק ביחד, לבלות ערבים שקטים בבית, לשחק עם הילדים ולצפות בשקיעה על חוף הים. החלום הזה יכול להתגשם. איתך!